fbpx

Chcem si dať vyrobiť spomienku…

100.00

Spomienky uchované v dreve stromu na ktorý sme liezli ako deti.

Spomienky na starkých, u ktorých sme trávili leto, uchované v ich starom hrnčeku.

Spomienky na babku, ktorá nám piekla buchty, uchované v jej čipke premenenej na obraz. Spomienky na predkov, ktorých si nepamätáme.

Spomienky na rod, ktorý nás z veľkej časti definuje.

V našej DNA je pamäť rodu. V našom správaní, myšlienkach a programoch. Rod  nás z veľkej časti definuje. Či už sa s ním stotožníme alebo sa chceme odpútať.

V každom prípade je dobré vedieť odkiaľ sme. Odkiaľ pochádzame. Táto vedomosť nás dokáže ukotviť, zakoreniť sa. Vedieť, kde sú moje korene, nám paradoxne pomôže lietať. Spojme sa so spomienkami rodu cez drevo stromov, ktoré zasadili. Možno my si už nepoznáme tých, ktorí tie stromy sadili. Ale naša esencia si ich pamätá. Pretože sme práve teraz žijúci dôvod ich minulej existencie.

Pomôžem Vám tieto spomienky uchovať. Opracujem kus orecha z Vašej záhrady na podnos alebo podšálky. Premením starú čipku na obraz. Z jablone pripravím obraz alebo umelecké dielo do knižnice. Je to len otázkou fantázie a šikovnosti.

Vieme tu spomienku na rod uchovať a pripomínať si ju?

Každý máme nejakú šálku, fotku, predmet, konár… Vyčistime, opravme, oživme, pretvorme, prerobme tieto kúsky na našu ESENCIU rodu. Ponúkam Vám pomocnú ruku, nápady aj realizáciu.

Cenu stanovím na základe Vaších požiadaviek. Pripravím cenovú ponuku a na Vás bude rozhodnutie. Kontaktujte ma.